Maclaren Milupa Loterija

Mēs zinām, ka tev ir jāsarūpē daudz dažādu lietu, kas atbilstu tava bērniņa vajadzībām. Milupa ir tev blakus no brīža, kad tu meklē, ar kādiem produktiem sākt piebarot zīdainīti, līdz pat laikam, kad bērns tiek sēdināts pie pieaugušo galda, taču joprojām daži produkti tiek izvēlēti no speciālās bērnu pārtikas.

Kad tavs bērns jau ir iemācījies patstāvīgi sēdēt, tev lieti noderēs Maclaren vieglie pastaigu ratiņi. Tie izceļas ar īpašu vieglumu, gan tos pārvietojot, gan ieceļot automašīnā, kad dodies izbraukumā.

Tāpēc no 2017. gada 18. aprīļa līdz 12. jūnijam:
  • pērc jebkurus* trīs Milupa produktus (vienā pirkuma čekā) jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā;
  • reģistrē pirkuma čeku Milupa mājaslapā;
  • izvēlies tīkamāko ratiņu modeli no trim pieejamajiem un iegūsti iespēju laimēt vienus no sešiem Maclaren sēžamratiņiem.
Kāpēc iegādāties Milupa produktus

Milupa ir biezputru tirgus līderis Baltijas valstīs, kā arī spēcīgs dalībnieks biezeņu kategorijā gan burciņu, gan tūbiņu iesaiņojumā. Turklāt neaizmirsīsim par gardajiem cepumiem un tējām! Milupa piedāvā arī mākslīgo papildu ēdināšanas piena maisījumu zīdaiņiem Milumil.

Izejvielas, no kurām ražojam savus produktus, atbilst baby grade standartiem. Tas nozīmē, ka tās tiek iepirktas tikai no tiem piegādātājiem, kas audzē produkciju vienīgi bērnu pārtikas ražotājiem. Šie piegādātāji iziet ilgu kvalitātes testēšanas procesu, lai varam būt pārliecināti, ka produkti atbildīs visaugstākajiem bērnu pārtikas standartiem.

Veiksmi loterijā! Tava Milupa
* Izņemot Milumil 1, no dzimšanas