Radošums ikdienā ar mazuli

Bērniņa auklēšanas laikam nav jābūt drūmam un nogurdinošam, tieši otrādi – tajā ir tik daudz skaista un unikāla, ko tik grūti piedzīvot citos dzīves posmos! Tāpēc izbaudi to visa pilnībā un ļauj mazuļa un rudens priekam ienākt arī interjerā.

Mazulim Tu esi paraugs. No Tevis viņš iedvesmojas un tieši Tev grib līdzināties. Tieši no Tevis bērniņš mācās visu – izturēšanās veidu, darbības. Arī radošumu. Tāpēc pieradini mazā iztēli pie plašumiem un dažādības jau tagad. To darīt Tev laiku pa laikam palīdzēsim mēs, piedāvājot vienkāršus, interesantus un jaukus risinājumus, kā padarīt bērniņa auklēšanas laiku iedvesmojošāku un ieviest dzīves telpā mazliet vairāk mājīguma un mazuļa prieka burvības. Kopā ar mums ļaujies rudenīgiem priekiem – pačukstēsim Tev pāris jautras un sirsnīgas idejas, ko realizēt kopā ar mazo.

Jautrie rudens velšu zīmodziņi

Radi jautru un raibu mākslas darbu kopā ar savu mazo, izmantojot pašmāju labumus! Izveido jautrus zīmodziņus no bietēm, āboliem, kartupeļiem, bumbieriem vai citām rudens veltēm, izmanto guaša krāsas un, protams, arī pirkstiņus! Raibo gala iznākumu varēsi pielikt pie sienas un priecēt gan sevi, gan mājas viesus. Šī nodarbe ir īpaši vērtīga, ja esi sākusi piebarošanas procesu, jo palīdzēs mazulim vieglāk aprast ar augļiem un dārzeņiem, kas var vainagoties ar raitāku piebarošanas gaitu.

Lapu medības

Rudens absolūti nav iedomājams bez zeltainu lapu medībām. Pat tad, ja šobrīd šķiet, ka zari joprojām krāsojas vien zaļganos toņos, jūs ar mazo tos variet padarīt košus un rakstainus! Ņem talkā līmi, rakstāmo, šķēres un izdomu – radiet jaukas, rudenīgas glezniņas kopā. Šo nodarbi vari padarīt arī izglītojošu, stāstot mazulim par tiem zvēriņiem, ko būsiet izlēmuši taisīt.

Ābolu laiks!

Rudens nāk ar sedziņām, raibām lapām un, protams, āboliem. Padari ābolu vākšanu par patīkamu un jautru nodarbi kopā ar mazo! Ļauj bērniņam aiznest ābolu no Tavas rokas līdz grozam, tā viņš jutīsies svarīgs un vajadzīgs. Šeit vari būt radoša un nākt klajā ar dažādiem veidiem, kā ābolu aizgādāt līdz groziņam – aicini mazo ķiparu rāpot kā bruņurupucim, skriet kā lauvai vai lekt kā trusim. Lai jums kopā jautrs un rotaļīgs rudens! Ļauj radošumam un vienkāršām idejām padarīt šos zeltainos mēnešus ar mazulīti īpašus.