Par mums

Mīlēt nozīmē izauklēt un izaudzināt kaut ko patiesi vērtīgu mūsu dzīvēs. Tāpat radās arī Milupa. Mūsu ikdienas misija mijas ar vēlmi būt līdzās un spēju palīdzēt ikvienai ģimenei izvēlēties augstvērtīgākos produktus katra mazuļa piebarošanas vajadzībām. Nekad neatsakām atbalstu un vērtīgu padomu tiem, kuri to lūdz.

Milupa palīdz mazuļiem izaugt

Mēs ik dienu esam kopā ar mazuli – no dzimšanas līdz pirmajiem pateiktajiem vārdiņiem, pirmajiem soļiem tik ilgi, cik vien tas nepieciešams! Mūsu prioritāte ir mazuļu veselība un vecāku sirdsmiers. Milupa jau vairāk nekā 80 gadus izstrādā zīdaiņu un bērnu pārtikas produktus, kas mazajiem sniedz visu nepieciešamo pilnvērtīgai attīstībai, bet vecākiem – mieru sirdī.

Milupa atbalsta vecākus

Milupa komanda ir līdzās vecākiem jau no mirkļa, kad mazulis ienāk pasaulē. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz jautājumiem par bērniņu ēdināšanu, uzklausīt, nomierināt un sniegt ekspertu redzējumu. Šim mērķim ir izveidots īpašs bezmaksas Māmiņu tālrunis, uz kuru zvanot darba dienās no plkst. 9:30 līdz 17:30, iespējams saņemt padomus bērna uztura jautājumos. Arī Tu vari saņemt atbalstu, zvanot Milupa mīļajām ekspertēm pa bezmaksas tālruni: 802 009 08.

Milupa ir uzņēmums, ko veido vecāki

Milupa filiālē Latvijā mēs ļoti bieži tiekamies ar māmiņām un viņu mazuļiem, lai iespējami labāk izprastu ģimeņu vajadzības, lai augtu kopā ar jaunajām ģimenēm un galu galā – lai dalītos priekā par pašu mazāko straujo attīstību. Turklāt arī mūsu komandā darbojas vairākas jaunās māmiņas, kuras pašas vēl nesen mājās auklēja savus mazuļus, kuras vislabāk saprot to, kā jūtas māmiņa un mazulis neilgi pēc abu satikšanās.

Kā izauga Milupa?

Ņemot par pamatu zināšanas graudaugu izstrādājumu jomā un redzot pieprasījumu pēc augstas kvalitātes pārtikas produktiem mazuļiem, Pauliju ģimene 1933. gadā Vācijā sāka ražot bērnu pārtiku. Pirmie ar Milupa nosaukumu saražotie bērnu pārtikas produkti bija ēdieni uz graudaugu bāzes. Divdesmit gadu laikā Milupa kļuva par lielāko bērnu pārtikas ražotāju Vācijā, kā arī pasaules mērogā sāka iegūt reputāciju kā uzņēmums, kas pievērš lielu vērību bērnu pārtikas produktu izpētei un tālākai attīstībai.

Līdz ar uzņēmuma veiksmīgu attīstību 1954. gadā Milupa uzsāka krūts piena sastāva izpētes programmu, kuras mērķis bija radīt krūts piena sastāvam pietuvināta piena maisījuma ražošanu mātēm, kas dažādu iemeslu pēc nevarēja barot mazuli ar krūti. Izpētes programmas rezultātā 1964. gadā Eiropas tirgū parādījās Milupa pirmais piena maisījums zīdaiņiem ar nosaukumu "Milumil".

Latvijā Milupa bērnu pārtika ir pazīstama un tās kvalitātei vecāki uzticas jau vairāk nekā 15 gadus, un mēs turpināsim būt līdzās jaunajām ģimenēm tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams.